ALI  HRDINOVÁ

SCROLL

CESTOVÁNÍ, FOTOGRAFIE, DESIGN

BLOG

Home     →      blog

6.4.2018

Zamilovali jsme se do bezprostřednosti a autentičnosti severní Tanzánie. A stala se nám z toho postupně těžká závislost. Noci ve stanech v buši, kdy lev řve docela blízko, hyeny se chechtají téměř za rohem stanu a nebe je plné hvězd od země k zemi přes celou oblohu, si pohrají s každičkou emocí, která k vám přijde. Žádný světelný smog a jen teplý vítr sem tam poposune malý mráček na obloze. Na WC nebo do sprchy nedoporučeno přes noc chodit a když tak jen ve dvou a s rozsvícenou baterkou.
Brzká rána v táboře se sluncem vykukujícím na horizontu a prosvítajícím mezi mraky, stanový tábor s nádherným světlem, které nikde jinde na světě neuvidíte. Vůně kávy a čerstvého pečiva, které náš úžasný Ally (mpishi - kuchař) chystal od noci, abychom mohli vyrazit na další safari s plným bříškem a balíčkem dobrot na celý den.

stanový tábor v Serengeti

6.4.2018

Cestovali jste zatím jenom s "cestovkami", ale přesto máte stále chuť vyrazit někam jen tak sami? Blahopřejeme k vašemu rozhodnutí, není to opravdu nic těžkého a nepřekoantelného, stačí se jen řídit několika jednoduchými pravidly...

Jambiani, Zanzibar - soukromá vila přímo na pláži  ©Ali Hrdinova

CESTOPIS ETIOPIE - fakt jsme byli první!!!!

6.4.2018

Povídání Olči Ticháčkové o našem společném putování po Etiopii v roce 2009. Nezapomenutelné zážitky s Jardou Šemberou (alias Mitchem), zkušeným pilotem paraglidu a tandemovým pilotem i instruktorem, který vezl tandemové paraglidingové křídlo v batohu. Díky němu se můžeme pochlubit světovým prvenstvím v paraglidingovém i tandemovém létání v Etiopii.

Etiopie, Simien Mountains - pavián dželada  ©Ali Hrdinova

NOMA - tvář chudoby

FOTOGRAFOVÁNÍ

WEBDESIGN

AFRICKÉ UMĚNÍ

CESTY

ALI HRDINOVÁ

KONTAKT

FOTOSAFARI

ESHOP

BLOG

ALI HRDINOVÁ

CESTOVÁNÍ, FOTOGRAFIE, DESIGN

Veškerý grafický, textový a jiný obsah

či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

All of this graphic, text and as well as any part of this websites is subject of intellectual property law (Act Nr. 121/2000)

copyright Ali Hrdinová © 2018