FOTOGRAFOVÁNÍ

WEBDESIGN

AFRICKÉ UMĚNÍ

CESTY

KONTAKT

FOTOSAFARI

ESHOP

BLOG

ALI HRDINOVÁ

HOME

Home     →      blog     →      Namibie

NAMIBIE 4x4 (listopad 2019)

Jak jsem už zmiňovala dříve, obvykle to u nás všechno bývá dílem náhody nebo okamžiku. Viktoriiny vodopády jsem v seznamu přání neměla, ale levné letenky nás nasměrovaly do Zambie a Zimbabwe. A byla to absolutně úžasná cesta!! letěli ještě Zdeněk a Zdeněk a myslím, že jsme si to všichni vážně užili! Nicméně Namibie je můj dlouholetý sen. Mám ji na seznamu přání už dlouho a párkrát jsem ji už odložila s pocitem, že je málo času na důkladnou přípravu. Letos jsme k ní konečně dozráli a ejhle, ono tak hrozné připravit si tam cestu vůbec není.

 

Letíme 7.11. se Zdeňkem z říjnové cesty a jeho kamarádem Pepínem a já mám ve svém stanu volné místo, pokud by nějaké pohodová cestovatelka/fotografka měla chuť na dobrodružství. Všichni se už docela hodně těšíme.


7.11.-27.11.2019 - Namibie přes JAR, podle času zpět přes Botswanu, před návratem cca 2 dny v CPT - mysy Agulhas a Dobré naděje.... Lentenky s EA: Vídeň-Addis-Cape Town, půjčení auta 4x4 se dvěma stany (rozměr stanů 2,1x1,2m) nahoře a hurá na sever. Jsme parta kamarádů 50+ (2 "kluci" + já = nejmladší a nejvíc postižená focením). Nechceme trhat světové rekordy, chceme si užít nádhernou Namibii: Fish River Caynon, Sesriem, Sossusvlei, Etoshu, Kalahari....... Kromě rezervace kempů v Sesriem a Etoshi zbytek podle nálady a stavu duše. Vaříme si sami na kempingovém vybavení v autě (grilujeme!!).  Cena by se měla pohybovat mezi 40- 45 000.- Kč.

 

Pohodové cestovatelky se smyslem pro humor a hlavně s respektem k všem ostatním lidem "na cestě" a s respektem k zemi, kde budeme, pište mi, prosím, na alihrdinova(et)gmail.com.

poušť Namib, Namibie 4x4, listopad 2019

ALI HRDINOVÁ

CESTOVÁNÍ, FOTOGRAFIE, DESIGN

Veškerý grafický, textový a jiný obsah

či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

All of this graphic, text and as well as any part of this websites is subject of intellectual property law (Act Nr. 121/2000)

copyright Ali Hrdinová © 2018-19