FOTOGRAFOVÁNÍ

WEBDESIGN

AFRICKÉ UMĚNÍ

CESTY

KONTAKT

FOTOSAFARI

ESHOP

BLOG

ALI HRDINOVÁ

HOME

Home     →      blog     →      Namibie

NAMIBIE 4x4 (listopad 2019)

Jak jsem už zmiňovala dříve, obvykle to u nás všechno bývá dílem náhody nebo okamžiku. Viktoriiny vodopády jsem v TOP LIST neměla, ale akční letenky přímo do Livingstonu nás nasměrovaly do Zambie a Zimbabwe. A byla to absolutně úžasná cesta!! letěli ještě "Zdeněk a Zdeněk" a myslím, že jsme si to všichni parádně užili! Nicméně Namibie je můj dlouholetý sen. Mám ji na seznamu přání velmi dlouho a párkrát jsem ji už odložila s pocitem, že je málo času na důkladnou přípravu. Letos jsme k ní konečně dozráli a ejhle, ono tak hrozné připravit si tam cestu vůbec není.

 

Letíme 7.11. se Zdeňkem z říjnové cesty a jeho kamarádem Pepínem a pochopitelně Libor a já.


7.11.-28.11.2019 - Namibie přes JAR, před odletem cca 2 dny v CPT - mysy Agulhas a Dobré naděje.... Lentenky s EA: Vídeň-Addis-Cape Town, půjčení auta 4x4 se dvěma stany (rozměr stanů 2,1x1,2m) nahoře a hurá na sever. Jsme parta kamarádů 50+ (3 "kluci" + já = nejmladší a nejvíc postižená focením). Nechceme trhat světové rekordy, chceme si užít nádhernou Namibii: Fish River Caynon, Sesriem, Sossusvlei, Etoshu, Kalahari, Epupa Falls....... Záchytné body cesty - rezervace kempů v Sesriem a Etoshi, zbytek podle nálady a stavu duše a auta. Vaříme si sami na kempingovém vybavení v autě (grilujeme!!).

 

Očekáváme aktivní dovolenou, kdy máme v plánu ujet kolem 7000 km a k tomu ještě něco vidět. Jedeme pouze jedno auto, takže trasu jsme vybírali s maximální rozvahou a respektem k namibijským cestám, hlavně v Kaokolandu.

poušť Namib, Namibie 4x4, listopad 2019

ALI HRDINOVÁ

CESTOVÁNÍ, FOTOGRAFIE, DESIGN

Veškerý grafický, textový a jiný obsah

či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

All of this graphic, text and as well as any part of this websites is subject of intellectual property law (Act Nr. 121/2000)

copyright Ali Hrdinová © 2018-19