FOTOGRAFOVÁNÍ

WEBDESIGN

AFRICKÉ UMĚNÍ

CESTY

ALI HRDINOVÁ

KONTAKT

FOTOSAFARI

ESHOP

BLOG

Home     →      blog     →      ubytování

TIPY A RADY - UBYTOVÁNÍ

Pokud jste ještě nikdy nikam sami necestovali, žádný problém, rozhodně to není nic složitého nebo něco, co byste nezvládli. Stačí se jen rozhodnout a udělat ten první krok a věřte mi, nebudete už chtít cestovat jinak. Pro klid duše je lepší zajistit si ubytování předem alespoň na první dny po příletu. Rezervací na první noc, případně na pár prvních nocí, se vyhnete zbytečnému stresu po příletu a navíc se v klidu zorientujete v daném místě. Po rozkoukání se v dané lokalitě se budou další alternativy samy nabízet a to rozhodně ve zcela jiných (velmi příjemných) cenových relacích. V tabulce vpravo je přímý proklik na asi nejznámější platformu pro ubytování na celém světě, na rezervační portál booking.com. Není to však jediná varianta, jak si ubytování v zahraničí zajistit.

Booking.com

Pokud k registraci na portálu a následné rezervaci použijete tento odkaz www.booking.com , dostanete jako dárek 10% ceny vaší první rezervace zpět.

 

A není to pochopitelně jediná možnost, jak si zajistit ubytování. Velmi rozšířenou a oblíbenou možností je využít ubytování v soukromí u místních obyvatel. Výhodou je kontakt s lidmi přímo v dané lokalitě a jejich cenné rady a tipy, které nenajdete v žádném průvodci. www.airbnb.com

Pokud se pomocí tohoto odkazu přidáte k Airbnb, získáte kredit, který bude automaticky uplatněn na vaši první rezervaci na Airbnb. Kredit se objeví automaticky, na stránce platby za rezervaci v hodnotě 75 USD a více, bez poplatků a daní.

PŘÍKLADY UBYTOVÁNÍ NA NAŠICH CESTÁCH

ALI HRDINOVÁ

CESTOVÁNÍ, FOTOGRAFIE, DESIGN

Veškerý grafický, textový a jiný obsah

či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

All of this graphic, text and as well as any part of this websites is subject of intellectual property law (Act Nr. 121/2000)

copyright Ali Hrdinová © 2018-19